© Copyright 2021 Alando Kalisz

Centrum Okienne


 

 

Telefon

+48 62 757 69 69

 

Email

biuroalando@avante.pl

 

Adres

Kalisz, Majkowska 17

logo

Powiedz nam czego potrzebujesz a my 

spełnimy twoje oczekiwania

Okna

energooszczędne

 

 

 

 

 

Najlepsze marki w jednym miejscu !!!

    Oferta produktów

Okna energooszczędne - Kalisz

Okna energooszczędne zapobiegają uciekaniu ciepła z budynku, dzięki czemu pozwalają zmniejszyć koszty ogrzewania pomieszczeń. Nasze produkty posiadają certyfikaty, które potwierdzają, że nadają się one do zastosowania w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. W ofercie posiadamy energooszczędne okna plastikowe, aluminiowe i drewniane.

 

Okna energooszczędne, aby zapewnić obiektom wysoki poziom izolacji termicznej, muszą mieć nie tylko odpowiednią konstrukcję, lecz także być właściwie zamontowane. Oferujemy autoryzowany montaż stolarki pcv i stolarki aluminiowej tego typu. Nasi pracownicy zadbają o prawidłowe osadzenie okien w murach, wykonanie niezbędnej piankowej izolacji i zabezpieczenie ich przed niszczącym działaniem wilgoci.

 

Konstrukcja okien energooszczędnych

Okna energooszczędne cechują się małą liczbą profili. Ich pakiet szybowy ma co najmniej trzy tafle szkła. Komory między nimi są wypełnione jednym z gazów szlachetnych, na przykład argonem. Na izolacyjność okna wpływa również obecność ramek dystansowych między szybami oraz mostków termicznych. Istnieje również zasada, według której im większy udział powierzchni szybowej w konstrukcji okna, tym jego współczynnik termoizolacyjności jest bardziej korzystny.

 

Aby poprawić właściwości okien energooszczędnych, zaleca się montowanie do nich osłon, na przykład żaluzji fasadowych. Ograniczają one straty ciepła w pochmurne dni oraz chronią szyby i wnętrza budynku przed nadmiernym nagrzewaniem się w lecie.

 

logo

odwiedź nas również na

bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

Centrum Okien i Drzwi

logo
                           bezpłatny pomiar : +48 662 032 143