bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

logo

Centrum Okien i Drzwi

bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

odwiedź nas również na

logo

Wybór okien drewnianych czy plastikowych to częste pytanie, z którym muszą zmierzyć się Klienci. Niezależnie, który rodzaj produktów Państwo wybiorą, z pewnością będziecie zadowoleni. Oba rozwiązania oferują jednak nieco inne zalety. Kiedy zatem wybrać okna drewniane? Przede wszystkim wtedy, gdy zależy Państwu na oryginalnym designie oraz podniesieniu walorów estetycznych budynku. Tego typu rozwiązanie będzie również korzystne w przypadku domów pasywnych. Eksperckie testy wykazały bowiem, że okna drewniane charakteryzują się nieco wyższym współczynnikiem szczelności. Ponadto doskonale sprawdzą się one w nasłonecznionych miejscach z wysoką temperaturą. Drewno nie ma bowiem tendencji do zniekształceń.

Kiedy wybrać okna drewniane ?

Jeśli okna, które zostały zainstalowane w Państwa domu lub mieszkaniu wykonane zostały z drewna to również z tego surowca powinny być przygotowane drzwi balkonowe. W naszej ofercie oczywiście nie mogło zabraknąć tego typu rozwiązań. Drzwi drewniane balkonowe, podobnie jak tego rodzaju okna, charakteryzują się najwyższym stopniem wytrzymałości, a także ogromną estetyką. W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór produktów, w których ościeżnica i skrzydła zostały przygotowane w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli jednak zdecydują się Państwo na wybór stolarki aluminiowej, również zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Drzwi drewniane balkonowe

Dlaczego warto zdecydować się na okna drewniane? Produkty te posiadają bowiem liczne zalety, do których zaliczyć można:

> wytrzymałość mechaniczną – odpowiednie zabezpieczone i pielęgnowane drewno nie blaknie, nie łuszczy się, a dzięki zastosowaniu nakładek aluminiowych jest odporne na oddziaływanie skrajnych temperatur, opadów i promieniowania UV

> walory estetyczne – niepowtarzalne odcienie i struktury słojów drewna zapewniają, że wykonane z niego okna będą się wyróżniać oryginalnym wyglądem

> różnorodność kolorów i kształtów – drewno można niemal dowolnie formować i pokrywać farbą w każdym kolorze

> właściwości termoizolacyjne – ramy drewniane posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co pomaga zmniejszyć rachunki za ogrzewanie

 

Wysokie walory wizualne drewna sprawiają ponadto, że wykonane z niego okna nie tylko świetnie wpiszą się w przygotowaną aranżację wnętrz, lecz także same w sobie mogą stanowić dekorację pomieszczeń. Trzeba jednak pamiętać, że do utrzymania ich w dobrym stanie konieczna będzie regularna konserwacja. Zachęcamy do poznania szerokiej oferty dobrych okien.

 

Okna energooszczędne 

Zalety okien drewnianych i drewniano-aluminiowych

Sprzedajemy także okna energooszczędne, dzięki którym rachunki za ogrzewanie zimą czy klimatyzację latem będą znacznie niższe. Wybierają je nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorcy, którzy chcą zadbać o budżet własnej firmy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Alando. Stale wzbogacamy asortyment o nowe produkty, aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów. 

Okna drewniane są także wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki temu, możesz być pewien, że będą służyć przez wiele lat. Elementy te zachowują swój niepowtarzalny urok i funkcjonalność bardzo długo. Ponadto drewno to materiał, który łatwo można przekształcić, co daje możliwość dostosowania okien do zmieniających się potrzeb i preferencji. Dzięki temu dom zawsze będzie odzwierciedlał unikalny styl i gust właściciela. 

Jedną z głównych zalet okien drewnianych od Alando jest ich wysoka izolacja termiczna. Dzięki naturalnym właściwościom drewna, zapewniają one optymalną temperaturę wewnątrz budynku przez cały rok. Przekłada się to na niższe rachunki za ogrzewanie zimą oraz klimatyzację latem. Dodatkowo solidna konstrukcja drewnianych okien skutecznie redukuje hałas z zewnątrz. Tworzy zatem spokojne wnętrze, wolne od niepożądanych dźwięków, doskonale nadające się do wypoczynku. To rozwiązanie poszukiwane przez osoby kochające relaks w ciszy.

Okna drewniane to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także doskonały sposób na dodanie naturalnego uroku i charakteru domowi. Dzięki nim, każde pomieszczenie nabierze przytulności, a atmosfera wewnątrz nich stanie się przyjemna. 

Okna drewniane i drewniano-aluminiowe - Kalisz

    Oferta produktów

 

 

 

 

 

Najlepsze marki w jednym miejscu !!!

Okna
drewniane i drewniano-aluminiowe

spełnimy twoje oczekiwania

Powiedz nam czego potrzebujesz a my 

logo

Centrum Okienne


 

 

 

 

Telefon

+48 62 757 69 69

 

Email

biuroalando@avante.pl

 

Adres

Kalisz, Majkowska 17

© Copyright 2024 Alando Kalisz