© Copyright 2019 Alando Kalisz

Centrum Okienne


 

 

Telefon

+48 62 757 69 69

 

Email

biuroalando@avante.pl

 

Adres

Kalisz, Majkowska 17

logo

Powiedz nam czego potrzebujesz a my 

spełnimy twoje oczekiwania

rolety alando
rolety zewnętrzne master, portos

IZOLACJA

Właściwości izolacyjne w naszym klimacie przydają się przez cały rok. Zimą skutecznie pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania a podczas letnich upałów pomagają utrzymać komfortową temperaturę w domu. W razie potrzeby – pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, np. sypialni dziecka.

KOMFORT

Rolety zapewniają też poczucie bezpieczeństwa i intymności, a w nocy chronią mieszkańców przed nadmiernym hałasem i oświetleniem z zewnątrz. Moskitiery wbudowane w roletę zabezpieczają dodatkowo przed owadami, gdy zostawimy na noc otwarte okna.

BEZPIECZEŃSTWO

W roletach zewnętrznych mamy możliwość zastosowania mechanizmów blokujących, które uniemożliwiają podniesienie opuszczonego pancerza od zewnątrz, np.: rygle automatyczne, zamek baskwilowy czy wieszaki blokujące. W połączeniu z dobrze wyposażonym oknem w okucia i szyby antywłamaniowe skutecznie zabezpieczą nasz dom przed nieproszonymi gośćmi.

NASZA OFERTA ZAWIERA
ROLETY ZEWNĘTRZNE

zobacz więcej

zobacz więcej

Rolety zewnętrzne

 

 

 

 

 

Najlepsze marki w jednym miejscu !!!

    Oferta produktów

ROLETY ZEWNĘTRZNE

IZOLACJA
Właściwości izolacyjne w naszym klimacie przydają się przez cały rok. Zimą skutecznie pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania a podczas letnich upałów pomagają utrzymać komfortową temperaturę w domu. W razie potrzeby – pozwalają na skuteczne zaciemnienie pomieszczeń, np. sypialni dziecka.
KOMFORT
Rolety zapewniają też poczucie bezpieczeństwa i intymności, a w nocy chronią mieszkańców przed nadmiernym hałasem i oświetleniem z zewnątrz. Moskitiery wbudowane w roletę zabezpieczają dodatkowo przed owadami, gdy zostawimy na noc otwarte okna.
BEZPIECZEŃSTWO
W roletach zewnętrznych mamy możliwość zastosowania mechanizmów blokujących, które uniemożliwiają podniesienie opuszczonego pancerza od zewnątrz, np.: rygle automatyczne, zamek baskwilowy czy wieszaki blokujące. W połączeniu z dobrze wyposażonym oknem w okucia i szyby antywłamaniowe skutecznie zabezpieczą nasz dom przed nieproszonymi gośćmi.

ROLETY

ZEWNĘTRZNE | HIGH QUALITY

ROLETY ZEWNĘTRZNE
logo

odwiedź nas również na

bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

Centrum Okien i Drzwi

logo
                           bezpłatny pomiar : +48 662 032 143
                                                        bezpłatny pomiar : +48 662 032 143
facebook