bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

logo

Centrum Okien i Drzwi

bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

odwiedź nas również na

logo

Dodatkowo, nasze rolety z funkcją żaluzji są łatwe w montażu i obsłudze. Możesz zatem cieszyć się nimi od razu po zakupie, bez konieczności angażowania dodatkowych fachowców. Oferujemy produkty w różnorodnych kolorach i wzorach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do wystroju każdego pomieszczenia, nadając mu nowoczesnego, a także stylowego charakteru. 

Nasze rolety z funkcją żaluzji zostały wykonane z trwałych materiałów, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także wytrzymałość na długie lata użytkowania. Ich innowacyjny mechanizm pozwala łatwo sterować zarówno samym położeniem, jak i kątem nachylenia lamel. Daje to pełną kontrolę nad atmosferą w pomieszczeniu. Tkaniny, z których wykonano produkty dostępne w Alando są łatwe w czyszczeniu, dlatego zachowują świeżość i nieskazitelny wygląd znacznie dłużej. Idealnie komponują się oknami z drewna, aluminium, a nawet PCV. 

Odkryj nowoczesne rozwiązania Alando w zakresie osłon okiennych – nasze rolety z funkcją żaluzji to idealne połączenie elegancji, funkcjonalności i wygody. Dzięki nim możesz swobodnie regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia oraz poziom prywatności. Dostosowanie rolet do własnych potrzeb i preferencji nigdy nie było łatwiejsze. 

Rolety z funkcją żaluzji – praktyczne i niezawodne produkty 

    Oferta produktów

 

 

 

 

 

Najlepsze marki w jednym miejscu !!!

Rolety

spełnimy twoje oczekiwania

Powiedz nam czego potrzebujesz a my 

logo

Centrum Okienne


 

 

 

 

Telefon

+48 62 757 69 69

 

Email

biuroalando@avante.pl

 

Adres

Kalisz, Majkowska 17

© Copyright 2024 Alando Kalisz