Pełna oferta drzwi wewnętrznych

                           bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

logo

Centrum Okien i Drzwi

bezpłatny pomiar : +48 662 032 143

odwiedź nas również na

logo

DRZWI POKOJOWE

DRZWI

POKOJOWE PREMIUM

Drzwi wewnętrzne ERKADO

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej otwierasz... drzwi ERKADO

Drzwi wewnętrzne INTER DOOR

Firma Interdoor produkuje najwyższej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi szklane, przesuwne, antywłamaniowe i przeciwpożarowe w okleinach drewnopodobnych, malowanych, w okleinach naturalnych i w okleinie glossa - wysoki połysk.

Drzwi wewnętrzne DRE

Producent drzwi i frontów meblowych DRE z Elbląga. To co wyróżnia drzwi DRE, to fakt bardzo bogatej ilości asortymentu, którego spektrum rozciąga się od drzwi klasycznych, po drzwi nowoczesne ale również drzwi z tak zwanej wyższej półki cenowej o bardzo wysokiej jakości i te, drzwi dostępne dla kieszeni przeciętnego klienta.

Drzwi wewnętrzne ASILO

Entra to istniejąca od ponad 20 lat firma, produkująca drzwi fornirowane Asilo. Inżynierowie firmy na pierwszym miejscu stawiają na funkcjonalność oraz zadowolenie Klientów.

Klienci Asilo otrzymują Drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury.

W ofercie drzwi Asilo znajduje się aż 20 wzorów forniru oraz 5 kolorów drzwi malowanych. Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie, jest standardowym wyposażeniem drzwi.

Drzwi wewnętrzne PORTA

Firma PORTA kładzie szczególny nacisk na uzyskanie wszystkich niezbędnych certyfikatów i aprobat technicznych wydawanych przez akredytowane instytuty badawcze, potwierdzające deklarowane właściwości użytkowe wyrobów stosowanych w budownictwie. Swoim klientom oferujemy drzwi wewnątrz lokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach , budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku inwestycyjnego, biur projektowych i architektonicznych PORTA rozbudowała swoją ofertę kontraktową. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb oraz w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta powstaje produkt specjalny, przygotowany dokładnie „na miarę”.

Na co zwrócić uwagę wybierając drzwi pokojowe?

Wielu Klientów, szczególnie tych, którzy po raz pierwszy wykańczają nowe mieszkania, zastanawia się, na co zwrócić uwagę wybierając drzwi pokojowe. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednią stronę otwierania drzwi. Warto starannie dobrać stylistykę drzwi pokojowych, np. drzwi z wstawkami ze szkła doskonale sprawdzą się w przypadku rustykalnych i nowoczesnych wnętrz. Elementem nie tylko funkcjonalnym, ale również dekoracyjnym jest klamka, która powinna komponować się z wykończeniem mieszkania. To tylko niektóre elementy, na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru drzwi. Jeśli potrzebują Państwo więcej porad, nasi specjaliści służą pomocą.

Drzwi pokojowe

Jako czołowe przedsiębiorstwo z branży w regionie, posiadamy w swojej ofercie między innymi szeroki wybór drzwi pokojowych. Są one dostarczane przez najlepszych, krajowych producentów, takich jak na przykład Porta, DRE czy Erkado. W naszej firmie dostępne są produkty w wielu wariantach kolorystycznych, które wyprodukowane zostały z różnego rodzaju materiałów, w tym głównie z tradycyjnego drewna. Oprócz drzwi pokojowych, w przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo również drzwi wejściowe. Zapraszamy do skorzystania ze sprawdzonych rozwiązań, które proponujemy.

 

Drzwi pokojowe z ościeżnicą

 

Dostępne w naszym asortymencie drzwi pokojowe z ościeżnicą umożliwiają perfekcyjną aranżację wewnętrznych otworów drzwiowych w domu, mieszkaniu, czy lokalu użytkowym. Elegancka ościeżnica nie tylko stanowi estetyczne tło dla skrzydła drzwiowego lecz również jest ważnym elementem, ułatwiającym prawidłowy montaż drzwi pokojowych. Zapewniamy atrakcyjny wybór drzwi pokojowych wraz z ościeżnicami, które pomagamy dopasować do specyfiki istniejących otworów drzwiowych. W przypadku zainteresowania naszą ofertą drzwi pokojowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym salonie sprzedaży w Kaliszu!

 

    Oferta produktów

 

 

 

 

 

Najlepsze marki w jednym miejscu !!!

drzwi wewnątrz lokalowe kalisz

spełnimy twoje oczekiwania

Powiedz nam czego potrzebujesz a my 

logo

Centrum Okienne


 

 

 

 

Telefon

+48 62 757 69 69

 

Email

biuroalando@avante.pl

 

Adres

Kalisz, Majkowska 17

© Copyright 2024 Alando Kalisz