Okna

Oferta

AVANTE

Energooszczędne okna AVANTE Forte

 • profil 6 komorowy Deceunic/Inautic - szerokość systemowa 84 mm
 • ościeżnica okienna ma pelne wzmocnienie
 • system MD - 3 uszczelka w standardzie
 • szyba 4/18/4/18/4 o współczynniku U=0,5 z ciepłą ramką Swisspenser (do wyboru 5 kolorów ramki)
 • okucia ROTO system NT standard, Multi, kryte zawiasy DESIGNO, okucia antywyważeniowe
 • klamka Hoppe Secustik lub Roto Swing w standardowym wyposażeniu
 • dla okna jednoskrzydłowego 1230 x 1480 współczynnik Uw = 0,75 W
 • ciepło, cicho, bezpiecznie

5-komorowe okna AVANTE Arkada

 • Profil 5-komorowy Deceunic/Inautic - szerokość systemowa 71 mm
 • Ościeżnica okienna ma pelne wzmocnienie
 • Szyba 4/8/4 o współczynniku U=1,0 z z ciepłą ramką Swisspenser (do wyboru 5 kolorów ramki)
 • Okucia ROTO system NT standard, Multi, kryte zawiasy DESIGNO, okucia antywyważeniowe
 • Klamka Hoppe Secustik lub Roto Swing w standardowym wyposażeniu
 • Dostępne również skrzydło półzlicowane

MS

MS evolution (pasywne) to okna PVC do domów pasywnych . Zbudowane z niemieckich 6 komorowych profili SALAMANDER w klasie A, o szerokości zabudowy aż 92 mm z uszczelka środkową. Okna MS evolution (pasywne) uzbrojone w potrójne szyby SUPERtermo 0,5 W/m2K oraz ciepłe kolorowe ramki międzyszybowe CHROMATECH ultra zbudowane ze stali szlachetnej i kolorowego poliwęglanu.

MS evolution to okna PCV do domów energooszczędnych. Zbudowane z niemieckich 6 komorowych profili SALAMANDER w klasie A, o szerokości zabudowy aż 92 mm, z uszczelka środkową. Seryjnie produkowane okna MS evolution , dzięki 6-komorowym profilom PVC i izolacyjnemu systemowi trzech uszczelek oraz potrójnej szybie SUPERtermo 0,5 W/m2K oraz ciepłe kolorowe ramki międzyszybowe CHROMATECH ultra uzyskują bardzo dobre parametry techniczne. Okna MS evolution produkowane są w dwóch wersjach: standard ze skrzydłem półzlicowanym i classic ze skrzydłem płaskim. Wyposażone są w pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z klamka METZ z zabezpieczeniem Secustic.

Okna TYTANOWEtermo zbudowane są z niemieckich profili PVC BRÜGMANN w klasie A, w oparciu o unikalne zaokrąglone skrzydło o szerokości 88 mm, wyposażone w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m2K. TYTANOWEtermo to okna PCV dla najbardziej wymagających klientów, szukających wyjątkowej estetyki połączonej z bezpieczeństwem i bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Okna Wood Look to połączenie estetyki okien drewnianych z zaletami okien PVC - łączenie ram i skrzydeł charakterystyczne dla okien drewnianych. Bogata kolorystyka oklein sprawia, że okno PVC idealnie przypomina okno drewniane. Okna Wood Look produkowane są z niemieckich profili PVC BRÜGMANN w klasie A, o szerokości zabudowy 73 mm, a wyglądają tak jak drewno.Unikalna technologia zgrzewania narożników ram i skrzydeł pod kątem prostym w połączeniu z zaawansowaną techniką oklejania profili PVC pozwala na uzyskanie klasycznej estetyki. Okna dzięki zastosowaniu potrójnej szyby SUPERtermo 0,5 W/m2K, opatentowanych wzmocnień termicznych MS, cieplych kolorowych ramek CHROMATECH ultra, oprócz wyglądu drewna mają jedne z najlepszych parametrów termicznych na rynku. Wyposażone są w pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z klamką METZ z zabezpieczeniem Secustic.

Okna MSline to uniwersalna i najbardziej rozbudowana linia okienna w 20-letniej historii firmy MS więcej niż okna. Produkowane są z niemieckich profili PVC BRÜGMANN w klasie A, o szerokości zabudowy 73 mm. Do wyboru są dwa podstawowe systemy skrzydeł: płaskie classic i półzlicowane oraz skrzydła drzwiowe i tarasowe, w wielu dostępnych wariantach , z bogatą ofertą łączników, poszerzeń, usztywnień i profili montażowych. Okna wyposażone są w potrójną szybę SUPERtermo 0,5 W/m2K , opatentowane wzmocnienie termiczne MS i cieple kolorowe ramki CHROMTCH ultra, maja lepsze parametry techniczne i dużo szersze zakresy wykonalności niż inne "ciepłe" i droższe systemy okienne. Pakiet komfortowych okuć i pakiet bezpieczeństwa z klamką METZ secustic. Wyposażenie dodatkowew porównaniu do okien innych linii okiennych poszerza się o drzwi zewnętrzne, tarasowe oraz ciężkie drzwi podnoszono-przesuwne HST MS Id Design. Całość dopełniają okna łukowe i okrągłe.

Okna N.ergo produkowane są niemieckich profili PVC BRÜGMANN w klasie B, o szerokości zabudowy 73 mm. N.ergo to ekonomiczna linia okien tak zaprojektowana aby zagwarantować najlepszy stosunek jakości i funkcjonalności do ceny. Dzięki ciepłym 5-komorowym profilom o szerokości 73 mm i przy zastosowaniu szyby SUPERtermo 0,5 W/m2K z ciepłymi ramkami MS - okna N.ergo osiągają parametry techniczne zarezerwowane dla o wiele droższych systemów okien klasy Premium. Do wyboru są dwa skrzydła: płaskie i półzlicowane oraz dwie okleiny Orzech i Złoty Dąb. Okna wyposażone są w niezawodne okucia Multi-trend austriackiej firmy MACO, z mikrowentylacją i zabezpieczeniem przeciwwyważeniowym (w opcji).

Szczegółowe informacje na stronie MS - www.ms.pl

POZBUD

Firma Pozbud jest jednym z największych i najstarszych producentów okien i drzwi drewnianych w Polsce. Firma wykorzystuje do produkcji nowoczesne maszyny, selekcjonowane surowce oraz współpracuje z najlepszymi dostawcami okuć, szyb i lakierów.

ART-TOM

Firma ART-TOM specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych drewnianych, które charakteryzują się wysoką jakością. Producent wykorzystuje do produkcji drewno wyrezonowane, z własnego tartaku i bogatego magazynu tarcicy.

CAL

Firma CAL produkuje drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne-standardowe i do domów pasywnych. Swoje produkty opiera o rozwiązania standardowe jak i wg projektów indywidualnych.

GLASSOLUTIONS

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi.

SELT

Firma SELT SUN PROTECTION SYSTEMS działa na rynku od 1980 roku i specjalizuje się w produkcji wewnętrznych oraz zewnętrznych systemów przeciwsłonecznych.

ANWIS

Firma ANWIS należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.